Joanna & The Forests, Łódź Czterech Kultur, 15.09.2012, g.22.00, klub Szafa
15 września 2012
22:00to23:00

Joanna & The Forests, w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur . Koncert odbędzie się 15 września o godzinie 22:00 w Klubie Szafa, mieszczącym się przy ulicy Rewolucji 1905r w Łodzi.

Program łódzkiego festiwalu umożliwi sięgnięcie do głębokiej przeszłości i historii  miasta. Podążania śladami artystów do różnych zakątków Europy – Rosji, Niemiec czy Izraela.

Na koncercie otwarcia, 14 września, wystąpiąUrszula Dudziak i Mika Urbaniak.  Już dzień później na scenach festiwalu wystąpi zespół Joanna And The Forests, a następnie zespół Minimal Compact i Kwartet Czterech Kultur.

„Materiał muzyczny Joanna & The Forests jest przesiąknięty ideą powrotu do natury, miękkich brzmień, kontaktu z drugim człowiekiem i zwróceniem się ku myśli, że jesteśmy jej częścią. Stąd w warstwie muzycznej i lirycznej szereg nawiązań do przyrody i naszego z nią współistnienia. Chęć pokazania jak ważny jest świat natury, z którym my ludzie umiemy żyć w symbiozie. 11 utworów składających się na płytę „Jaśniebajka” to próba poszukiwań wartości w odhumanizowanej rzeczywistości. To ukłon w stronę romantyczności i tajemnicy a także próba wyrażenia tęsknoty za ginącą dziewiczą czystością i dzikością natury.”

http://www.youtube.com/watch?v=Jsyloqvv33s