Me Myself And I na  wyjątkowym  wydawnictwie PIN in PINK2.

Październik jest międzynarodowym miesiącem Walki z Rakiem Piersi . Z tej właśnie inicjatywy już po raz drugi powstała płyta specjalna „PiN in PINK2 – Radio PIN i Maciej Ulewicz prezentują….”

W projekt zaangażowała się popularna stacja Radiowa Radio PIN, która wspiera Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi, prowadzoną przez polski oddział firmy Estée Lauder Companies, firmy, która od 20 lat zaangażowana jest w profilaktykę , badania i poszukiwanie leku na raka piersi.

Z każdego sprzedanego egzemplarza niniejszej płyty połowa zysku wesprze badania nad lekiem na raka piersi prowadzone w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

W tym roku mija 20. rocznica rozpoczęcia globalnej Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi (Breast Cancer Awareness (BCA) Campaign). Jej hasło przewodnie w 2012 r. brzmi: Odwaga. Uwierz w świat bez raka piersi. Jesteśmy tu, aby stało się to prawdą. Tegoroczne zdecydowane, dodające sił przesłanie podkreśla 20 lat działalności naszej firmy na rzecz walki z rakiem piersi prowadzonej poprzez edukację i badania medyczne, a także stanowi okazję do uhonorowania dokonań inicjatorki Kampanii i współtwórczyni Różowej Wstążki, Pani Evelyn H. Lauder. Najbardziej spektakularnym elementem Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi jest globalna Inicjatywa Iluminacji, dzięki której od 13 lat co roku w październiku, podświetlamy różowym światłem ponad 200 obiektów na całym świecie.

Wyjątkowym elementem Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi będzie druga edycja płyty muzycznej „PiN in PINK – Radio PIN i Maciej Ulewicz prezentują….”, stworzona przez polski oddział Estée Lauder Companies wspólnie z Radiem PiN i Universal Music Polska. Na płycie znajdzie się 20 utworów na 20-lecie Kampanii. Wśród nich znajdą się utwory na co dzień dobrze znane z anteny Radia PiN.

Twórcami płyty są Radio PiN i polski oddział Estée Lauder Companies, a wydawcą kompilacji jest Universal Music Polska.

PIN IN PINK 2
1. ME MYSELF AND I – ELYTOM ENCON (FEAT. BEATBOX ZGAS)
2. Ella Fitzgerald, Louis Jordan – Stone Cold Dead In The Market (Ticklah Remix)
3. Monica Zetterlund – I New York
4. JOHN PIZZARELLI – SATIN DOLL
5. PINK TURTLE – HOTEL CALIFORNIA
6. Ledisi – BGTY
7. MUZYKOTERAPIA – STACJA BENZYNOWA
8. ZUBOLY – VIRAGOS KENDEREM
9. Sophie Solomon – Burnt By The Sun
10. PINK MARTINI & SAORI YUKI – MAYONAKA NO BOSSA NOVA (MIDNIGHT BOSSA NOVA)
11. ROCCO CON BUSCEMI – La Vita E Bella
12. MACY GRAY – HERE COMES THE RAIN AGAIN
13. Louis Armstrong, Sy Oliver – C’est Si Bon (It’s So Good)
14. RANDY CRAWFORD & JOE SAMPLE LIVE WITH STEVE GADD & NICKLAS SAMPLE – STREET LIFE
15. Milt Jackson – Jazz ‚n’ Samba
16. RADIOKIJADA – QUE LINDO SUENA
17. Zap Mama, Vincent Cassel – Paroles Paroles
18. Malia – I Put A Spell On You
19. REGINA SPEKTOR – APRES MOI
20. MARIA PESZEK – ZNAJDZIESZ MNIE ZNOWU