Od 15 października b.r. (to Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi) w sklepie muzycznym na stronie internetowej wytwórni www.raknrollrecords.com można odsłuchać za darmo utwory w wersji mono (na jeden głośnik), a wersję stereo (na dwa głośniki) można kupić i ściągnąć na dysk po dokonaniu wpłaty w wysokości minimum 2 zł.

W ten symboliczny sposób (mono / stereo) fundacja chce przypominać, jak ważna jest nie tylko profilaktyka, ale też pomoc kobietom po mastektomii w powrocie do normalnego życia. 100% środków uzyskanych ze sprzedaży utworów wytwórni Rak’n'Roll Records zostanie przekazane na walkę z rakiem piersi i pomoc kobietom po mastektomii.

Utwory będą również emitowane w ogólnopolskich radiostacjach w wersji mono (na jeden głośnik).

Utwory zgromadzone w Rak’n'Roll Records zostały przekazane charytatywnie na rzecz fundacji przez czołówkę polskiej sceny muzycznej i szeroko rozumiany underground. Wśród twórców znajdą się mi.in.: Me Myself And I, Ballady i Romanse, Dragon’s Eye, Obibox, D4D, Leash Eye, Przepraszam, Pogodno, L.O.V, Mikromusic, Sven Mohamed Poikolainen, Indios Bravos, Good Paul, Night Mistress, Ash Ash, Revolucje, Vavamuffin, Paprika Korps, Żywiołak, Klezmafour, Pablopavo, Ludziki, Kapela za Wsi Warszawa, Daniel Bloom, Ścianka, Joanna and The Forests, Chassis, Ola Bieńkowska, Jamming Cherry, Sumptuastic, Natalia Przybysz, Olek Klepacz i wielu innych.

Wytwórnia jest pierwszym muzycznym projektem fundacji, której inspiracją od zawsze była kultura rock’n'rollowa.

Zajrzyj na  www.raknrollrecords.com i stwórz swoją playlistę !